Vízilabda Eb: lemostuk a házigazdákat

2012. január 17. 20:22

19-6-ra kiütötte a házigazda hollandokat a magyar csapat az eindhoveni vízilabda Eb-n.

A hétfői olaszok elleni siker után kedden a hollandok ellen is győzött a magyar férfi vízilabda válogatott. Kemény Dénes tanítványai 19-6-os győzelmet arattak a házigazdák felett az eindhoveni Európa-bajnokságon.

Az első negyed után még döntetlen, 2-2 volt az állás; később azonban kijött a két csapat közötti tudáskülönbség: a nagyszünetben 6-3, a harmadik negyed után pedig már 11-5 volt az állás a mieink javára. A vége kiütéses. 19-6-os győzelem lett. A magyar válogatott legközelebb Macedónia ellen játszik, csütörtökön 13 órától.

Összesen 10 komment

krisztoforo48
2012. január 18. 06:48
Az ellenfelet illik tisztelni annyira,hogy ilyen címet nem írunk,főleg,ha Ők a házigazdák!A csapatnak gratulálok,az írónak nem.
Honfi-fi
2012. január 18. 00:27
Én szeretnék látni egy ilyen arányú győzelmet végre a szerbek ellen egy VB döntőben. De azért gratula. Szép volt Fiúk !!!