2024. március 17. 17:19

A Groupama Arénában játszott a két csapat.

Nyitókép: Facebook/fradi.hu

***

A Ferencváros férfi labdarúgócsapata 1-1-es döntetlent játszott a Groupama Arénában a Puskás Akadémia ellen.

– olvasható a fradi.hu-n.

Az OTP Bank Liga 25. fordulójának mérkőzésén a vendégek Colley 46. perces góljának köszönhetően megszerezték a vezetést (0-1), amire Marquinhos a 77. percben válaszolt. A találkozó végén több nagy helyzet is kialakult, de az eredmény végül nem változott. A Fradi két pontos előnnyel vezeti a bajnokságot, úgy, hogy egy meccsel kevesebbet játszott, mint a második Paks. A Puskás Akadémia az ötödik helyről várja a következő fordulót.